Koszyk

Kawiarnia

Gdzie mogę napić się Waszej kawy?

Klienci, wpadając po paczkę kawy, coraz częściej pytali “A gdzie można się tej Waszej kawy napić?” Niektórzy byli przekonani, że skoro palimy kawę na miejscu, to zaraz obok musi znajdować się nasza kawiarnia lub chociaż kawałek lady, na którym możemy postawić shota espresso. Gdy okazywało się, że nici z kawy na miejscu, żal i niedowierzanie wypisane na twarzach było nie do zniesienia.

Palarnia kawy Meksyk. Gdzie napić się kawy?

No dobra, może trochę przesadzamy! Prawdą jednak jest, że do niedawna nasze ziarenka nie były dostępne w żadnym lokalu. Postanowiliśmy to zmienić! Rozpoczęliśmy proces nawiązywania znajomości z kawiarniami i restauracjami. Poniżej przedstawiamy miejsca, które zaufały nam i postanowiły podjąć z nami współpracę. Dokładamy obopólnych starań, żeby dobra kawa była odpowiednio serwowana. Sprawdźcie, kto w Waszej okolicy ma nasze ziarenka specialty.

Współpracujące lokale

1. Brewera Beer and Cafe. Rybnik, Plac teatralny 1
Strona kawiarni

Brewera Beer and Cafe. Wystrój i akcesoria.
Brewera Beer and Cafe. Atmosfera w lokalu

Jedyna w swoim rodzaju kawiarnia w teatrze. Przyjacielscy właściciele dbają o to, by każdy gość poczuł się zadbany. Na miejscu możesz napić się zarówno espresso, jak i poprosić o alternatywę. Za późno na kawę? Lokal oferuje też szerokie spektrum ciekawych piw 😉

2. (Nie)zwykła KawaTarnowskie Góry, Krakowska 12
Niezwykła kawa - Tarnowskie góry
Niezwykła kawa - Tarnowskie góry. Wnętrze lokalu

Ogrom pracy właścicielki zaowocował niezwykłą kawiarnią. Pozytywna energia tego miejsca pozostaje na długo po wyjściu z lokalu. Klimat i kawa zdecydowanie warte sprawdzenia! OTWARCIE JUŻ WKRÓTCE

Nie ma nas blisko Ciebie?

Jeśli znacie miejsce z potencjałem, gdzie pracują pozytywni i uczciwi ludzie, którzy mogą być zainteresowani ziarnami specialty, dajcie nam proszę znać!  A może sami planujecie otworzyć lokal i szukacie dostawcy, które podejmie z Wami współpracę na partnerskich warunkach, rozumiejąc specyfikę Waszego biznesu? Skontaktujcie się z nami, chętnie Wam pomożemy.

Darmowa przesyłka

Dla wszystkich zamówień powyżej 149zł

Łatwe zwroty

Skorzystaj z formularza zwrotów

Bezpieczne płatności

Stosujemy certyfikat SSL oraz szybkie przelewy