Koszyk

Kawiarnia

Gdzie mogę napić się waszej kawy?

Klienci, wpadając po paczkę kawy, coraz częściej pytali “A gdzie można się tej waszej kawy napić?” Niektórzy byli przekonani, że skoro palimy kawę na miejscu, to zaraz obok musi znajdować się nasza kawiarnia lub chociaż kawałek lady, na którym możemy postawić szota espresso. Gdy okazywało się, że nici z kawy na miejscu, żal i niedowierzanie wypisane na twarzach było nie do zniesienia.

Palarnia kawy Meksyk. Gdzie napić się kawy?

No dobra, może trochę przesadzamy! Prawdą jednak jest, że do niedawna nasze ziarenka nie były dostępne w żadnym lokalu. Postanowiliśmy to zmienić! Rozpoczęliśmy proces nawiązywania znajomości z kawiarniami i restauracjami. Poniżej przedstawiamy miejsca, które zaufały nam i postanowiły podjąć z nami współpracę. Dokładamy obopólnych starań, żeby dobra kawa była odpowiednio serwowana. Sprawdźcie, kto w waszej okolicy ma nasze ziarenka speciality.

Współpracujące lokale

1. Brewera Beer and Cafe. Rybnik, Plac teatralny 1
Strona kawiarni

Brewera Beer and Cafe. Atmosfera w lokalu
Brewera Beer and Cafe. Wystrój i akcesoria.

Jedyna w swoim rodzaju kawiarnia w teatrze. Przyjacielscy właściciele dbają o to, by każdy gość poczuł się zadbany. Na miejscu możecie napić się zarówno espresso, jak i poprosić o alternatywę. Za późno na kawę? Lokal oferuje też szerokie spektrum ciekawych piw!

2. Kulturalny Club. Rybnik, Rynek (ogródki)
Kulturalny Club - Rybnik ogródki
Kulturalny Club - Rybnik ogródki

Gdy lubicie wyjść ze znajomymi na piwo, ale tak naprawdę wolicie kawę, z pomocą przychodzi znany rybnicki pub KC. Właściciele zdecydowali, że napar z dobrych ziaren to produkt pierwszej potrzeby. Przez cały sezon letni można skosztować naszej kawy na ogródku należącym do lokalu.

3. Calma Cafe. Bielsko-Biała, Oświęcimska 22
Calma Cafe - Kawiarnia Bielsko-Biała, logo
Calma Cafe - Kawiarnia Bielsko-Biała, lokal

Alert! Nowa kawiarnia w Bielsku! Jest smacznie i jakościowo.
Na miejscu poza naszymi ziarenkami znajdziecie coś na słodko i coś na wytrawnie. Są też piwa rzemieślnicze, kombucha, smoothie i owocki. Zdecydowanie warto zajrzeć. Lokal znajduje się wewnątrz ośrodka sportowego, wchodźcie śmiało! 

Nie ma nas blisko ciebie?

Jeśli znacie miejsce z potencjałem, gdzie pracują pozytywni i uczciwi ludzie, którzy mogą być zainteresowani ziarnami speciality, dajcie nam proszę znać!  A może sami planujecie otworzyć lokal i szukacie dostawcy, które podejmie z wami współpracę na partnerskich warunkach, rozumiejąc specyfikę waszego biznesu? Skontaktujcie się z nami, chętnie wam pomożemy.

Darmowa przesyłka

Dla wszystkich zamówień powyżej 149zł

Łatwe zwroty

Skorzystaj z formularza zwrotów

Bezpieczne płatności

Stosujemy certyfikat SSL oraz szybkie przelewy