Koszyk

Kawa na event

Organizujesz spotkanie firmowe? Szukasz kawy na koncert, dni miasta lub festiwal? A może planujesz strefę gastronomiczną na bieg, triathlon lub inne duże wydarzenie, gdzie kawa musi się pojawić? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Jak wygląda stoisko z kawą?

Wygląd stoiska z kawą uzależniony jest od wydarzenia i wymagań organizatora. Do wyboru:
1. Namiot z kawą 3×3 m -> idealny na imprezy outdoorowe
2. Mobilne stoisko z kawą -> świetnie sprawdzi się w budynkach

Namiot z kawą - kawa na event

Czy w ofercie jest tylko kawa?

Standardowa oferta zawiera:
– kawę z ekspresu kolbowego
– kawę z ekspresu przelewowego
– cascarę (suszone owoce kawowca)
– zieloną herbatę
– lemoniadę

Na prośbę organizatora jesteśmy w stanie zmodyfikować menu i dostosować je do oczekiwań.

Czy możecie zorganizować pokazy?

Pokazy parzenia kawy metodami alternatywnymi

Jak widać, jesteśmy przygotowani nie tylko do sprzedaży kawy, ale także do prowadzenia mini prelekcji na temat alternatywnych metod parzenia.

Chcesz urozmaicić swoje wydarzenie? Możemy zaprezentować różne sprzęty i techniki parzenia kawy. Od klasycznego dripa czy kawiarki, po spektakularny syfon czy ręczny ekspres dźwigniowy.

Możliwe jest równoczesne wydawanie porcji degustacyjnych dla uczestników imprezy!

Jaka kawa na wydarzenie?

Z naszego ekspresu kolbowego możecie zwykle napić się kawy z Brazylii lub Indii. Jednak dla fanów bardziej owocowych kaw też mamy coś dobrego! W przelewie najczęściej można skosztować u nas kawy z Meksyku, ale jesteśmy otwarci na inne pomysły. 

Jak duże imprezy obsługujemy?

Przepustowość naszego stoiska to około 250 pełnowymiarowych porcji lub 700 porcji degustacyjnych (100 ml). Jesteśmy w stanie zwiększyć tę liczbę w zależności od wymagań organizatora. W praktyce przekłada się to na wydarzenia o frekwencji od 500 do kilku tysięcy osób.

Dlaczego warto zapewnić kawę na evencie?

Wszystkie serwowane kawy bazują na jakościowych ziarnach z naszej małej palarni kawy. Skutkiem jest dopracowany i smaczny produkt końcowy. Obsługę eventu prowadzą doświadczeni bariści, dla których serwowanie kawy to coś więcej niż kolejny dzień w pracy.

Kawa na evencie pozwala czuć się gościom zadbanymi przez organizatora. Uzupełnijmy ten obraz o edukacyjne pokazy parzenia metodami alternatywnymi i przepis na zadowolonych uczestników imprezy jest gotowy. Jednocześnie bądźmy szczerzy, dobra kawa na wydarzeniu to potężna zaleta dla strony organizującej, która często zmęczona i niedospana może poratować się kubkiem dobrego naparu. Kto organizował event ten wie 😉

Jeśli event zawiera aspekt biznesowy, na przykład znajdują się na nim strategiczni klienci firmy, warto pomyśleć również o upominku w postaci kawy z logo Waszej firmy. Więcej o tym przeczytacie tutaj. Jak widać możemy o całość zadbać kompleksowo.

Ile kosztuje kawa na event?

Wszystko uzależnione jest od wielkości wydarzenia i jego rodzaju. Napisz jaką imprezę organizujesz, na ile osób, w jakich godzinach i gdzie – to pozwoli nam przygotować dla Ciebie wycenę. Jeśli masz dodatkowe wymagania, również zawrzyj je w wiadomości do nas. Możesz napisać maila lub skorzystać z poniższego formularza.

Darmowa przesyłka

Dla wszystkich zamówień powyżej 149zł

Łatwe zwroty

Skorzystaj z formularza zwrotów

Bezpieczne płatności

Stosujemy certyfikat SSL oraz szybkie przelewy